Kurumsal

Kurumsal

Duru Bulgur, Fransa’da Büyük Beğenı Topladı!
Duru Bulgur, Fransa’da Büyük Beğenı Topladı!
Dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan ve her iki senede bir düzenlenen Sial Paris fuarı 19-23 Ekim tarihleri arasında kapılarını profesyonellere açtı.

200 farklı ülkeden toplamda 150 bin kişinin ziyaret ettiği, 105 farklı ülkeden toplamda 6500 firmanın katıldığı fuarda birbirinden leziz; bulgurlu salata, çorba, pilav gibi lezzetleri ziyaretçilere sunan Duru Bulgur, ziyaretçilere adeta lezzet şöleni yaşattı.

Bulgur, bakliyat ve pirinç ürünlerinin yanı sıra yeni ve innovatif ürünü Duru Dual’i de standa gelen ziyaretçilere tanıtan Duru Bulgur, Dual serisiyle büyük beğeni topladı. Bulguru tüm dünyaya tanıtmayı kendine misyon edinmiş Duru Bulgur, tüm fuarlarda olduğu gibi Sial Fuarında ziyaretçilere bulgurlu lezzetler ikramının yanı sıra bulgurun besinsel değerini ve bulgurlu yemek tarifleri içeren kitapları da ziyaretçilere hediye etti.

24 Ekim 2014 Cuma

Diğer Haberler

  • Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Devamı
  • Duru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDuru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDevamı
  • Duru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDuru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDevamı