Vizyon & Misyon & Değer

Vizyon & Misyon & Değer

Vizyon & Misyon & Değer

Vizyonumuz

Tüketicilerimizin sağlıklı yaşamına doğal ürünlerimizle katkı sağlarken, tedarik zincirimizdeki iş ortaklarımızla birliktelik içerisinde doğamızı korumak ve geliştirmek, sürdürülebilir ve geliştirilebilir tarım politikalarına katkı sağlamaktır.

Misyonumuz

Dünya’nın her köşesindeki tüketicilerimize güvenle tüketebileceği, lezzetini takdir edeceği, huzurla paylaşacağı doğal, sağlıklı ve leziz ürünler sunmaktır.

Değerlerimiz

Takım Oyunu

Yapılan bütün çalışmalar ve gerçekleşen bütün başarılar takım oyunu sonucudur. «Ben» yoktur, sadece «biz» vardır. Kişisel başarı değil, takım oyununa şahsi katkı vardır.

 Saha Disiplini

İşimizle ve işimiz sonucu ürettiğimiz ürüne etki eden her türlü sürecin gerçekleştiği yer, iş sahasıdır. Bütün bu sahada, disiplinli hareket etmek ve profesyonel davranmak en önemli gerektir.

 Vicdani Onay

Çalışmalarımız boyunca alacağımız her kararda, atacağımız her adımda; amirlerimizin tepkilerini, firmamızın karlılığını veya başarısızlık olasılığımızı değil; vicdani onayımızı sorgulamalıyız. Vicdanımızda onaylanmayan her adıma karşı durmalı ve vicdanımızın gerek gördüğü kararı almakta çekinmemeliyiz.

 Değişime açıklık

Sürekli değişen iş dünyası ve tüketici beklentileri içerisinde daha iyi hizmet verebilmek ve gelişebilmek adına değişime ayak uydurmalı ve değişimin yanında olmalıyız.