Kurumsal

Kurumsal

Duru Bulgur Japon Halkının Gözdesi!
Duru Bulgur Japon Halkının Gözdesi!
3-6 Mart 2015 tarihleri arasında Japonya’nın Chiba kentinde, Türkiye Milli Katılım Organizasyonu EİB( Ege İhracatçı Birlikleri) tarafından 40.sı yapılan Food ex Japan 2015 Fuarı 60 ülkeden 2400 firmanın katılımı ile gerçekleştirildi.

11 farklı bulgur çeşidi tanıtılırken kullanım kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlayan, 2013 yılında tüketiciyle buluşan Duru Dual ürünü, katılımcıların beğenisine sunuldu ve yoğun ilgi gördü.

Bulgurun hak ettiği değere ve konuma ulaşması ile ilgili projelere gün geçtikçe hız kesmeden başarıyla devam eden Duru Bulgur, Food ex Japonya Fuarında bulgurla ‘her şey yapılabilir’ anlayışını devam ettirerek, katılımcılara bulgurla adeta lezzet şöleni yaşattı. Japon mutfağının eşsiz tatlarından Suşiyi bulgurla buluşturdu ve Japonlardan tam not aldı. Bulgurun besinsel açıdan faydaları ve zenginliği hakkında bilgi verilen fuarda, katılımcılara bulgurlu yemek tarifleri içeren kitap armağan edildi.

08 Mart 2015 Pazar

Diğer Haberler

  • Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Devamı
  • Duru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDuru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDevamı
  • Duru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDuru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDevamı