Kurumsal

Kurumsal

Duru Bulgur Letonya'da Bulguru, Bulgurlu Lezzetleri Tanıttı!
Duru Bulgur Letonya'da Bulguru, Bulgurlu Lezzetleri Tanıttı!
19 – 20 şubat tarihlerinde Kuzeyin soğuk başkenti Riga’da şefler ve restoran sahipleri için her yıl düzenlenen "Profesyonel Günler " isimli gıda fuarına katıldı.

Radisson Blu Daugava otelinin konferans salonunda yapılan gıda fuarı, 3 Baltık ülkesinden; Letonya, Litvanya ve Estonya’dan gelen yaklaşık 700 yemek uzmanını ağırladı.

Ziyaretçiler,dünya mutfaklarındaki yeni lezzet trendlerini görüp, tadarken bir yandan da ünlü şeflerin “master class” sahne perfomaslarını seyretti. Baltık ülkerinde tanınmayan bulgur, Duru Bulgur tarafından yapılan birbirinden güzel ve çeşitli yemeklerle ziyaretçilere ve profesyonellere tanıtıldı. Etli ve sebzeli pilavlar, mercimekli köfte, bulgurlu meyve tatlısı, bulgurlu sebze salatası ve bulgurlu suşi gibi Türk ve Dünya mutfağından bulgurlu yemekler yapılarak , ziyaretçilere sunuldu. Büyük beğeni toplayan bulgurlu lezzetler, ziyaretçilerden tam not aldı.

21 Şubat 2014 Cuma

Diğer Haberler

  • Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Devamı
  • Duru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDuru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDevamı
  • Duru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDuru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDevamı