Kurumsal

Kurumsal

Duru Bulgur Medipol Üniversitesinde Beslenme Ve Diyetetik Bölümü Öğrencilerine Bulgur Eğitimi Verdi
Duru Bulgur Medipol Üniversitesinde Beslenme Ve Diyetetik Bölümü Öğrencilerine Bulgur Eğitimi Verdi
21-22 Aralık tarihlerinde, İstanbul Medipol Üniversitesinde gerçekleştirilen etkinlikte Duru Bulgur, Beslenme ve Diyetetik Bölümünde okuyan öğrencilere Bulgur eğitimi verdi.

Milli besinimiz bulgurun hak ettiği konuma erişmesi için çalışmalar yapan Duru Bulgur, öğrenciler ve öğretim görevlilerin de katıldığı Bulgur Eğitimi verdi. İki gün süren eğitimin, ilk günü Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü Haliç Kampüsünde, ikinci günü ise Kavacık kampüsünde gerçekleşti.

Duru Bulgur Pazarlama Direktörü Ayşe Sarımehmet tarafından verilen eğitimde, bulgurun diğer besinlerle karşılaştırmalı olarak sağlığa faydaları, bulgurun tarihi, üretim süreci ve mutfaklarda kullanımı üzerine değinildi.

Eğitim sonunda öğrencilere ve öğretim görevlilerine bulgur eğitim sertifikası ve Duru Bulgur yayınlarından çıkan Tarihinden Tarifine Bulgur” kitabı hediye edildi.

22 Kasım 2016

Diğer Haberler

  • Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Devamı
  • Duru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDuru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDevamı
  • Duru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDuru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDevamı