Kurumsal

Kurumsal

Tobb 67. Genel Kurulunda Duru Bulgur Büyük İlgi Gördü
Tobb 67. Genel Kurulunda Duru Bulgur Büyük İlgi Gördü
19-20 Mayıs 2012 tarihinde Ankara’da 67. TOBB genel kurul toplantısı yapıldı. Genel Kurul Toplantısında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) üyesi olan Karaman Ticaret ve Sanayi Odası da(KTSO) katıldı.

Aynı zamanda 60’ıncı yaşını kutlayan TOBB 67. Genel Kurulu'na TBMM Başkanı Cemil Çiçek ,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, bürokratlar, iş dünyasının temsilcileri ile TOBB delegeleri katıldı.

Genel kurul kayıt aşamasında TOBB İkiz Kulelerde Karaman Ticaret ve Sanayi Odası standında 3 bin 500 kişiye Duru Bulgur tarafından etli bulgur pilavı, hediye başbaşı bulgur ve bulgur kitabı dağıtıldı. Büyük ilgi toplayan Duru Bulgur pilavı ve batırığı ikramlıkların gözdesi oldu.

21 Mayıs 2012 Pazartesi

Diğer Haberler

  • Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Duru Pratik Hazır Yemek Çıktı!Devamı
  • Duru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDuru Bulgur Performans Spor Kulübü Santını Queens Bisiklet Yarışına Damga VurduDevamı
  • Duru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDuru Bulgur Elektrik Tüketiminin Yüzde 85’ini Güneşten KarşılayacakDevamı